Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Реєстрація учасників завершена. Проходить рецензування робіт.

Розклад конференції: Лекції

Функціональне програмування на F#
Доповідач — Андрій Терехов, кандидат фізико-математичних наук, директор департаменту стратегічних технологій «Майкрософт Україна»
Дана лекція присвячена розробці додатків з використанням мови програмування F#. Презентація містить короткий вступ до функціонального програмування для розробників, що звикли до використання імперативної або об'єктно-орієнтованої парадигми програмування. Крім того, будуть розглянуті деякі сценарії, в яких функціональне програмування виявляється більш продуктивним або масштабується краще . Особливий акцент буде зроблений на використання F# для паралельного програмування. НА закінчення, будуть наведені деякі приклади використання F# у промислових додатках.
Розпізнавання облич для розширеної реальності та управління медіа
Доповідач — Юрій Мусатенко, кандидат фізико-математичних наук, технічний директор компанії Viewdle
Під час лекції буде представлена технологія розпізнавання облич, розроблена компанією Viewdle, її складові та застосування. Розглянуто концепції та продукти з використанням розпізнавання облич в застосуванні до розширеної реальності в мобільному телефоні та застосуванні до управління та публікації фото-відео матеріалів на ПК та в мережі. Дано огляд складових частин технології призначених для різних апаратних та програмних середовищ. Розглянуто особливості роботи виявлення облич та їх ознак, відслідковування облич та розпізнавання облич в різних умовах. Представлено прототипи продуктів на основі даної технології.
Паралельне програмування в .NET
Доповідач — Олександр Манжула, інструктор Microsoft Innovation Center
В рамках даної лекції буде розглянуто методи розпаралелювання тривалих обчислювальних задач засобами .NET 4.0 (PLINQ, Task Parallel Library), підхід потоку даних і обміну повідомленнями, представлену в Async CTP, відлагодження паралельних програм засобами Visual Studio 2010, а також нововведення до мов програмування C# та Visual Basic (async, await), які покликані спростити роботу з асинхронними операціями.
Ввійти Відновити пароль

Програма конференції

Програма конференції містить розклад конференції, анотації тез в порядку виступів учасників та деяку довідкову інформацію.
Завантажити

Важливі дати конференції

  • 01.02.2011 — закінчення реєстрації.
  • 01.02.2011 — кінцева дата подачі тез.
  • 21.02.2011 — початок конференції.
  • 25.02.2011 — закінчення конференції.