Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Конференція TAAC'2015 завершена. Підсумки конференції дивіться в архіві.


21-25 лютого 2011 року відбудеться міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики". Вона проходитиме на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В рамках конференції працюватимуть 3 секції, які включають понад 40 напрямків сучасної кібернетики.

Окрім наукової програми конференції Ви матимете можливість відвідати тематичні вечірки, екскурсії по місту Києву, знайти нових друзів та однодумців, отримати багато позитивних емоцій та гарно провести час.

Загальна кількість учасників буде визначена програмним комітетом, до складу якого входять компетентні викладачі та науковці. Відбір відбуватиметься шляхом рецензування робіт.

Секційні засідання конференції проходитимуть у форматі доповідей. Для якісного представлення роботи рекомендуємо підготувати презентацію вашої доповіді (*.ppt, *.pdf, тощо).

Офіційними мовами конференції є англійська, українська та російська. Реєстрація здійснюватиметься виключно англійською мовою. Робоча мова на секційних засіданнях буде обрана враховуючи побажання учасників секції. Доповідач оберає мову виступу на свій розсуд.

Для участі у конференції потрібно зареєструватися до 1 лютого 2011 року. Протягом періоду реєстрації необхідно надіслати тези, оформлені за зразком. Тези повинні бути надіслані тільки за допомогою системи електронної реєстрації. Роботи, які будуть надіслані електронною поштою або будь-яким іншим способом, програмним комітетом не розглядатимуться.

По закінченню реєстрації впродовж одного тижня будуть розіслані запрошення для участі у конференції. Після чого необхідно сплатити організаційний внесок, який становить:

для учасників з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Інституту програмних систем НАН України; для учасників з інших ВНЗ та наукових установ України; для закордонних учасників.
За результатами роботи конференції буде виданий збірник з тезами доповідей учасників.

На час перебування у Києві з 21 по 25 лютого учасникам конференції буде надано житло. При необхідності буде можливість зупинитись у гуртожитку на додатковий термін

Важливі дати TAAC'2016

  • Початок конференції — буде оголошено пізніше.
  • Завершення конференції — буде оголошено пізніше.

Про конференцію

Ідеологія конференції
Питання та відповіді


Слідкуйте за нами