Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Конференція TAAC'2015 завершена. Підсумки конференції дивіться в архіві.

Ідеологія

В сучасному світі спостерігається бурхливий розвиток програмування і широке застосування математики та інформаційних технологій в різних сферах людської діяльності.

В історії математики, обчислювальної техніки та кібернетики знайдеться багато проектів, зародження яких відбувалося в університетських стінах (наприклад, перші версії FreeBSD створив аспірант університету Берклі в 1978 році; відомий безкоштовний редактор відео VirtualDub теж починав своє життя з університету; Google з'явився як учбовий проект двох студентів Стендфорського університету; відома мова програмування php не була б собою без двох ізраїльських студентів Енді Гутманса та Зєєва Сураскі, які в свій час переписали його інтерпретатор з нуля, тощо).

Але для реалізації таких ідей необхідно мати відповідні умови, що сприятимуть творчому процесу. Вищі учбові заклади і наукові установи розвивають та вдосконалюють ці умови. Проте без ініціативи молодого покоління прогрес науки є практично неможливим.

Саме тому виникла ідея організації даної наукової конференції, основною метою якої є створення середовища для:

  • обміну досвідом наукових досліджень учасників конференції;
  • об'єднання зусиль для вирішення актуальних проблем сучасної кібернетики;
  • розвитку та популяризації наукової діяльності серед студентів;
  • пошуку колег, однодумців та просто нових друзів.

Це можливість для ініціативних студентів, аспірантів та молодих вчених продемонструвати свої наукові досягнення, почути критику великої аудиторії, розширити свій науковий кругозір, відвідати академічні лекції професорів з України та з-за кордону, дізнатися останні досягнення в IT-індустрії, відвідавши лекції співробітників провідних IT-компаній України та світу, а також відвідати тематичні вечірки, екскурсії Києвом, знайти нових друзів та однодумців, отримати багато позитивних емоцій та гарно провести час.

Дана конференція присвячена пам’яті засновника Інституту кібернетики НАН України, фундатора факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка АН СРСР, АН УРСР Віктора Михайловича Глушкова і проводиться щорічно починаючи з 2011 року.

На даний момент відбулося п'ять конференцій ТААС’2011, ТААС’2012, ТААС’2013, ТААС’2014 та ТААС’2015.

Ввійти Відновити пароль

Важливі дати TAAC'2016

  • Початок конференції — буде оголошено пізніше.
  • Завершення конференції — буде оголошено пізніше.

Про конференцію

Ідеологія конференції
Питання та відповіді
Що таке кібернетика


Слідкуйте за нами