Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Конференція TAAC'2015 завершена. Підсумки конференції дивіться в архіві.

Правила участі


 1. Учасником конференції може стати студент (бакалавр, спеціаліст або магістр), аспірант, здобувач або молодий вчений віком до 35 років. Доцент, професор або доктор наук не вважаються молодими вченими і не можуть бути учасниками конференції, навіть якщо вік не перевищує 35-ти років.
 2. Для участі у конференції потрібно зареєструватися протягом терміну, визначеного організаційним комітетом. Заявки для участі подаються в електронній формі через систему реєстрації. Заявки, подані в іншій формі або в інший час, не розглядаються.
 3. До розгляду приймаються лише статті розміром не менше 3-х сторінок.
 4. Автори несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених в статті фактів, цитат, статистики, галузевої термінології, власних імен та іншої інформації.
 5. До участі в конференції не приймаються роботи, що містять плагіат (ідеї, що запозичені в інших авторів, але подаються як свої) та автоплагіат (власні ідеї, що опубліковані раніше, але подаються як нові).
 6. Якщо результати ваших досліджень є комерційною або державною таємницею, які не підлягають розголошенню, ви не можете брати участь в конференції з даною роботою.
 7. Автори зберігають за собою всі права на свою статтю.
 8. Робота повинна бути виконана англійською мовою. Роботи, виконані іншими мовами, не розглядаються. Роботи, які містять велику кількість граматичних, стилістичних або орфографічних помилок, будуть повернуті програмним комітетом на доопрацювання.
 9. Після завантаження роботи на сайт конференції, вона одразу ж буде передана на рецензування програмному комітету і у випадку позитивної рецензії ви отримаєте запрошення на конференцію.
 10. Рецензування робіт проходить за наступною схемою:
  1. Кожна робота анонімно (без будь-яких відомостей про автора) відсилається на рецензію 2-м експертам. У випадку двох позитивних рецензій робота приймається для участі в конференції.
  2. Якщо одна рецензія буде позитивною, а інша негативною, робота відсилається на рецензування третьому експерту і в залежності від його рецензії вона буде прийнята або відхилена.
  3. У випадку двох негативних рецензій робота буде відхилена.
 11. У випадку успішного проходження рецензування, авторам статті необхідно сплатити організаційний внесок.
 12. Заочної участі у конференції не передбачено.
 13. Кожному учаснику конференції рекомендуємо підготувати презентацію своє доповіді. Презентація повинна бути виконана англійською мовою (у форматі .ppt/.pptx/.pdf, тощо).
 14. У випадку порушення потенційним учасником хоча б одного з наступних правил: 1, 2, 3, 5, 6, 8, організаційний комітет залишає за собою право на видалення його облікового запису на веб-сайті конференції.
Ввійти Відновити пароль

Важливі дати TAAC'2016

 • Початок конференції — буде оголошено пізніше.
 • Завершення конференції — буде оголошено пізніше.

Про конференцію

Ідеологія конференції
Питання та відповіді


Слідкуйте за нами