Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики
Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Триває реєстрація учасників конференції
Зареєструватись

Правила оформлення робіт


 1. Робота повинна бути оформлена[1] за шаблоном у форматі LaTeX. Шаблон містить спеціально розроблений стильовий файл, який використовує деякі поширені, але все ж нестандартні пакети. Детальні рекомендації щодо оформлення робіт можна знайти в тексті шаблону.
 2. Стаття повинна мати наступну структуру:
  • Резюме (Abstract) – короткий огляд роботи, зокрема основні результати, досягнення, їх застосування, перспективи розвитку, тощо (50-200 слів).
  • Ключові слова (Keywords).
  • Категорії[2] за АСМ класифікатором (ACM 2012 ) або математичним предметним класифікатором (MSC 2010 ).
  • Код за УДК (UDC ).
  • Вступ (Introduction) – постановка наукової проблеми, її актуальність та зв´язок з іншими проблемами в конкретних галузях науки.
  • Основна частина статті, що може складатися з декількох розділів, які повинні містити:
   1. Короткий аналіз досягнень в даній області за останній час, на які спирається автор.
   2. Формулювання проблем, які автор досліджує в своїй роботі.
   3. Виклад змісту власного дослідження, висвітлення основних положень і результатів: особисті ідеї, думки, отримані наукові факти, програма експерименту, тощо.
   4. Аналіз отриманих результатів.
  • Висновки (Conclusions) – підсумки результатів роботи, оцінка рівня вирішення задачі, сформульованої у вступі, огляд перспектив майбутніх досліджень та практичне застосування отриманих результатів.
  • Список використаних джерел (References).
  • Інформація про авторів (Authors).
 3. Робота повинна бути виконана англійською мовою.
 4. В тексті роботи необхідно вказати посилання на всі джерела, які ви використовуєте.
 5. В статті не повинні використовуватися результати ваших досліджень, які є комерційною або державною таємницею і не підлягають розголошенню.
 6. Прізвища та імена учасників з України повинні бути перекладені на англійську мову згідно з чинним законодавством України .
 7. На сайт конференції потрібно завантажувати *.zip або *.rar архів з файлами, що мають розширення *.tex та *.bib, а також файли графічних зображень[3], які використовуються в роботі.

Рекомендації

Для роботи з LaTeX під Windows рекомендуємо використовувати наступну збірку MikTex на torrents . Ви також можете самостійно встановити MikTeX та суміжні з ним утиліти або інший пакет для роботи з LaTeX, але це може забрати багато вашого часу та сил.

Якщо ви раніше не працювали з LaTeX, рекомендуємо ознайомитись з книгою К.В. Воронцова "LaTeX2ε в примерах" та використовувати її в якості довідника. Для більш ґрунтовного ознайомлення з цією системою радимо прочитати книгу С.М. Львовського "Набор и вёрстка в системе LaTeX". Ці та інші книги входять у збірки MikTeX, про які згадується вище.

Якщо у вас виникли проблеми з оформленням вашої роботи в LaTeX і ви не в змозі вирішити їх самостійно, тоді пишіть нам на електронну пошту [email protected]


[1] Ви можете самостійно зверстати свою роботу згідно шаблону, або ж ми можемо зробити це за вас.

[2] Якщо ваша робота відноситься до напрямку прикладна математика, вам потрібно використовувати MSC 2010 , у всіх інших випадках — ACM 2012 .

[3] Зверніть увагу на те, що вставка зовнішніх ілюстрацій доступна з *.pdf/*.png/*.jpeg/*.gif. Якщо ж у вас є ілюстрації в *.eps або *.ps, що прийнято для стандартного LaTeX, то слід конвертувати їх в *.pdf.

Ввійти Відновити пароль
Реєстрація та прийом робіт завершаться через
72 дні.

Важливі дати TAAC'2015

 • 18.10.2015 — Завершення реєстрації учасників.
 • 18.10.2015 — Кінцева дата подачі робіт.
 • 25.10.2015 — Повідомлення про прийняття/відхилення.
 • 30.10.2015 — Завантаження остаточних варіантів робіт.
 • 23.11.2015 — Початок конференції.
 • 27.11.2015 — Завершення конференції.

Про конференцію

Ідеологія конференції
Питання та відповіді

Інформаційний лист:

Спонсори та партнери

Слідкуйте за нами